BALEA ~ Kůra na vlasy s meruňkou a mlékem

14. march 2012 at 9:20 | *posted by KeT |  RECENZE | REVIEW
Hydratační kůra na suché a opotřebené vlasy s meruňkou a mlékem (25ml)
Už dlouho jsem chodila po drogériích a vybírala nějakou masku na vlasy. Vždy jsem měla vlasy nádherné, dlouhé, jenže v době puberty se mi bohužel začaly dost kroutit (ach jo, kdyby aspoň hezky!). Začala jsem si vlasy žehlit a každý večer i fénovat. Po pár letech už je to na mých vlasech dost znát!
Všechny masky bohužel stály kolem 150,- a výš a v momentální době na tom nejsem dost dobře finančně (jó, hold brigáda kdesi stávkuje a rodiče splácí dům :-( ) a především jsem měla strach, že mi třeba maska nebude sedět a nebudu jí používat. Tudíž jsem sáhla po rychlé záchraně od značky BALEA. Tento balíček stál pouhých 15KČ (nebo 15,90? :D nejsem si jistá - prostě 15 nebo 16 KČ :D)
Hned večer jsem si masku vyzkoušela (píší tam na 1 nebo 2 použití podle délky vlasů). Já mám své vlasy dost dlouhé, ale stejně mi to dalo na dvě umytí.

Řekla bych, že druhý den byly moje vlasy o dost lesklejší, lepší na dotek, dokonce jsem druhý den ještě cítila vůni meruněk, což se mi nestává ani u šampónu, že bych ho druhý den cítila. Vlasy určitě nejsou tak vysušené, ale dvě použití mým vlasům asi moc nepomohou.
Samozřejmě každým vlasům svědčí něco jiného, na ty mé naštěstí docela sedla - i když jsem měla strach, protože s touto značkou nemám moc zkušeností (snad krom krému na ruce, který od této značky mám). Samozřejmě také nemohu srovnávat s jinými značkami, protože tohle byla moje první kůra.
Doporučila bych jej proto dívkám, které potřebují nutnou záchranu a nechce se jim investovat do dražších značek. :-)
 

2 people judged this article.

Comments

1 Liz | Web | 14. march 2012 at 15:37 | React

Tak to vyzkouším, taky se mi začly vlasy nepěkně kroutit, tak to žehlím a jak říkáš, už je to znát :D takže taky různý kúry a podobně..:) tuhle zkusim, za tu cenu ;)

2 Sandrella | Web | 14. march 2012 at 15:44 | React

hoj, na mém blogu je 1. soutěž co tam kdy byla :D a chtěla jsem se tě zeptat, jestli by ses nechtěla přihlásit. Jedná se o soutěž miss,ale pokud nejsi hubená nebo nejsi prostě spokojená se svým tělem,tak to neznamená, že se nemůžeš přihlásit! :D V téhle soutěži půjde o včechno o co při MISS ČR jde! :D Takže budeme soutěžit i o krásný úsměv, oči a další..prostě všechno čeho si my holky máme na sobě vážit :). Snad jsem tě neodradila těmahle kecama :D Já sama tyhle reklamy nesnáším, ale budu ráda,když se přihlásíš :)
http://bublinqua1995.blog.cz/1203/soutez-miss-mesice

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama