May 2012

THURSDAY 31.05.2012 ~ DRIVING SCHOOL

31. may 2012 at 20:57 | *posted by KeT |  MESSAGES

ČAUKY PO DRUHÉ!
Ani nevíte jakou mám radost, zrovna mi přišel email od pána z autoškoly! Je tedy velice jisté, že od konce června začínám navštěvovat kurzy autoškoly! Jsem opravdu ráda :-)


THURSDAY 31.05.2012

31. may 2012 at 13:02 | *posted by KeT |  MESSAGES

AHOJ!
Mohu se vám přiznat, že ty dva týdny praxe mě úplně zabíjí! Mám toho na další týden tolik, a místo toho, abych se aktivně připravovala (abych toho potom neměla tolik), tak jen koukám na seriály, jsem venku, válím se, uklízím.. a do školy ani prd!!
Musím se vám pochlubit, protože je velice nadějné, že od konce června se konečně vydám do autoškoly! Už by to chtělo, auto jsem dostala od babičky a dědy už k mým 18. narozeninám, a čas letí jako o život a mě pomalu (ale jistě) táhne na 19. Nechci, aby můj auťák trčel jen v garáži (i když babička s dědou mu občas pneumatičky protáhnou :)) Jsem na sebe tak zvědavá!
Dneska jsem se byla podívat v F&F (u nás je v Tescu) a našla jsem tam soví naušnice. Přemýšlím, jestli si je mám koupit. Jsou sice zlaté, ale sovička je taková malovaná... ach! To se zas může stát jenom mě!

Užívejte si :)
PS: zítra už konečně ČERVEN!!

TOP SECRET ~ 004

30. may 2012 at 16:35 | *posted by KeT |  TOP SECRET
• Píšu všemi deseti prsty
• Můj nejdelší pobyt v zahraničí byl 1 měsíc
• Miluju různé americké seriály, můj nejoblíbenější je THE VAMPIRE DIARIES, následuje THE SECRET CIRCLE, PRETTY LITTLE LIARS a TRUE BLOOD
• Nesnáším horory a filmy, kde je moc násilí (například moc se střílí a tak :D)
• Dělá se mi špatně z krve

PHOTO ~ SPRING GARDEN

30. may 2012 at 15:33 | *posted by KeT |  PHOTOGALLERY
Né zrovna povedené fotografie, ale některé mají co do sebe :-) Foceno u nás na zahradě!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

© KeT


HANDBAG, DRESS AND SKIRT

28. may 2012 at 18:07 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
Dneska jsme s maminou opět vyrazily do města :-) Můj i její šatník potřebuje akutní obměnu, takže jsme dneska trochu zautrácely. Naštěstí jsme s maminou stejné lovkyně nízkých cen, takže jsme opět pořídily mnoho věcí za krásné ceny. Ráda bych vám je teď ukázala :-)
Do mého šatníku dnes přibyla nová kabelka, nové šatičky a sukně :-) Šaty jsem sháněla už velice dlouho, ale posledním módním hitem jsou DLOUHÉ šaty, a jelikož jsem dost malá - takové šaty mi vůbec nesluší. Nakonec jsem pořídila tyto květované, a za ještě nádhernější cenu (ceny vypíši na konci článku). Sukně je obyčejná černá, chtěla jsem nějakou na léto, ale touhle jsem nepohrdla.. Nádherně sedí, a bude se mi hodit do šatníku :-)
Kabelku jsem opravdu nesháněla. Pořídila jsem si minulý týden jednu (VIZ TENTO ČLÁNEK) - ale přesně nějakou takovou jsem si vždy přála, takže jsem si jí koupila :D

A NA KOLIK MĚ TYTO VĚCI VYŠLY?
KABELKA 199,-
ŠATY 139,-
SUKNĚ 125,-

DOMÁCÍ HAMBURGERY

28. may 2012 at 13:50 | *posted by KeT |  HOW TO BE FIT
Po dlouhé době opět příspěvek do "HOW TO BE FIT" ? Ano, sice nevím, jestli s tímto pokrmem (fotka níže) někdy fit budu, ale dnes chci trochu popřemýšlet nad stravováním ostatních lidí.. Všimli jste si poslední dobou, kolik (opravdu musím napsat to ošklivé slovo) tlustých lidí chodí po městech? Ano, chápu, že někdo je nemocný, má to dědičné nebo podobně. Nejsem ten typ, který si na tlusté lidi ukazuje prstem, protože sama nejsem žádná vychrtlina - jsem prostě normální holka, která by klidně to kilčo, dvě mohla shodit :-) Jenže poslední dobou si všímám, jak nepřirozeně jsou lidi tlustí (ano, opravdu vyžraní).. a hlavně i malé děti začínají být pěkně macaté.

Už více jak dva roky jsem nevkročila do Mekáče, a podobného stravovacího zařízení. Abych řekla pravdu, jídlo odtud mi prostě ani nechutná. Koukli jste se někdy, jak to vypadá vevnitř toho hamburgeru? Tak se raději ani nekoukejte!
Nedávno jsem tam ale s přítelem zašla, protože neobědval a spěchali jsme, tak chtěl jenom něco do ruky. Asi jako většina lidí si dal Cheeseburger! Dřív mi to chutnalo, ale teď? Když člověk vidí, jak to tam v té kuchyňce plácají holýma rukama? To bych možná ještě přežila.. Ale vemte si, že stojíte ve frontě a za vás se postaví opravdu velice obézní paní s malým dítětem a objedná si 20 "čízů" .. to se pak musíte držet, aby jste jí neřekli.. "Proč si raději nekoupíte okurku nebo mrkev?"


Proto si už pár let dělám své vlastní domácí hamburgery. Maso je normálně kupované z MAKRA. Naši ho kupují po celé krabici (je v ní mnoho kusů, ale nevím přesně kolik) - netvrdím, že to maso je zdravější než třeba to z mekáče, ale chuť je opravdu úplně jiná. Můžete si zvolit i typ pečiva, do kterého si ho dáte. Já jsem si včera zvolila celozrnný toustový chléb. Včerejší večeři jsem doplnila listy salátu, když máme doma rajčátka, dávám si tam i rajčátka. Můj táta si do toho dává třeba i kolečka cibule, ale to mi nechutná, tak si to nedávám :-) Aby to nebylo úplně suché, potřu si to trochou kečupu (ale jde tam úplně vše - horčice i majonéza)
Víte co je na tom to nejlepší? Že zelenina je z naší zahrádky, takže vím, že je to všechno čerstvoučké, že v tom nemám salát, kterej se někde dva týdny válel v lednici. A tak člověku chutná mnohem víc :)

PURSE ~ INSPIRATION ~ 02

27. may 2012 at 11:34 | *posted by KeT |  INSPIRATION
Tentokrát tu mám pár peněženek z FAVIM.COM. Některé bych si určitě nekoupila, ale některé nejsou úplně k zahození :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SATURDAY 26.05.2012

26. may 2012 at 17:35 | *posted by KeT |  MESSAGES
AHOJKY!
Jak si užíváte víkend? Já jsem u přítele, takže se mám parádně :-) Venku je docela příjemné počasí, svítí sluníčko a pofukuje větřík.. Takže super!
Už jsem si vybrala tu vůni od Elite, asi půjdu do Paříže :D Nevím, dlouho jsem se rozhodovala, včera jsem byla zase v drogérii, a znovu jsem je "očuchávala" - voní mi opravdu všechny 4, ale ta Paříž mě asi tak nejvíc vystihuje. Nevím, asi zkusím Paříž, a pak si koupím zas jinou, abych nevoněla furt stejně, že? :)

Jinak jsem aktualizovala můj LIST OF COUNTRIES, protože jsem dočista zapomněla na VATIKÁN :D Nechápu, jak se to mohlo stát! :-D

PHOTO ~ COLOSSEUM

26. may 2012 at 10:50 | *posted by KeT |  PHOTOGALLERY
ŘÍM jsem navštívila minulý rok :-) Byl to úžasný zážitek..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

© KeT