June 2012

PRAGUE ~ CZECH REPUBLIC

29. june 2012 at 15:02 | *posted by KeT |  TRAVEL THE WORLD
JAK JSEM SLÍBILA, PŘIPRAVILA JSEM SI PRO VÁS MENŠÍ ČLÁNEČEK NA PRAHU. NECHCI ZDE DÁVAT NĚJAKÉ PRŮVODCOVSKÉ VÝKLADY, SPÍŠ JEN PÁR PAMÁTEK, KTERÉ JSEM TENTO TÝDEN (VE STŘEDU) VIDĚLA JÁ, A MYSLÍM, ŽE BY JE MĚL VIDĚT KAŽDÝ TURISTA, KTERÝ DO PRAHY ZAMÍŘÍ :-)
Praha (hlavní město České republiky - snad každý ví) je nádherné historické město, podle mého názoru ve výhodné poloze (ve středu země). Podle nedávných statistik je Praha častým cílem turistů (oproti jiným městům v ČR), i zdejší letiště je opravdu hodně využívané.

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

FRIDAY 29.06.2012

29. june 2012 at 12:38 | *posted by KeT |  MESSAGES
AHOOOOJ :-*
Tak školní rok za námi (I can´t believe it!) - no opravdu jsem si domů donesla samé jedničky :D (I can´t believe it ,too :D). Udělala jsem radost sama sobě, a to se mega cení :D No dva měsíce volna? Co s tím? Červenec budu více méně doma, pojedu akorát do Krkonoš a budu chodit na autoškolu. V srpnu bych měla chodit do práce, tak uvidíme jak se to vyvine. Kvůli vysoké škole bych se chtěla v září přihlásit na BRITISH COUNCIL, abych si udělala mezinárodní zkoušky z AJ.. asi bych to riskla na úroveň B2.. Snad na to mám :D. Hlavně uvidím, co na to rodiče. Táta už předtím říkal, že mi to zaplatí..ale přeci je to částka kolem 10tis :(

JINAK BYCH TÍMTO ČLÁNKEM ZÁROVEŇ CHTĚLA PODĚKOVAT SINEAD ZA NOVÝ DESIGN! JSI SKVĚLÁ! MOC TI ZA NĚJ DĚKUJI :-* ANI NEVÍŠ JAK SI VÁŽÍM TAKOVÝCH LIDÍ, KTEŘÍ VE SVÉM VOLNÉM ČASE DĚLAJÍ NĚCO PRO DRUHÉ. JE TO OD TEBE MIMOŘÁDNĚ LASKAVÉ. KÉŽ BYCH TI TO MOHLA NĚKDY OPLATIT! (AŽ USPOŘÁDÁM SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY, TAK DOUFÁM, ŽE JI VYHRAJEŠ :D:-*)

THURSDAY 28.06.2012

28. june 2012 at 11:56 | *posted by KeT |  MESSAGES
AHOJKY VŠEM :-)
Dovolte mi vysvětlit, proč jsem tu poslední dva dny téměř nebyla. V úterý jsem šla dopoledne plavat s přítelem - je to naprosto úžasné! Cítím se vždy, jak vyměněný člověl. Odpoledne jsem byla objednaná ke kadeřnici, takže jsme se s mamkou vrátili domů až tak kolem 17-18hod. Ve středu jsem jela do té Prahy, o které jsem se tu již zmiňovala - ten den jsem taky měla mít první hodinu autoškoly, kterou jsem samozřejmě nestihla :D - ale naštěstí tam za mě podal přihlášku přítel, takže v pondělí jdu na první hodinu - a nějaký další den v příštím týdnu už mám jít na cvičák (nevím, ani kde je brzda, ale tak co :D). Praha byla skvělá, ještě nikdy jsem takhle nebyla v Praze na památkách - jaká ostuda, když cestuji všude možně, a neznám naše hlavní město!! No což, určitě vám sem hodím nějaké fotky současně s popisem!

No, a zítra je konečně vysvědčení. Třetí ročník jsem dokončila se samými jedničkami, a protože chodím na soukromou školu, tak jsem si taky dneska mohla podat žádost na úlevu stipendia. Takže to mi přišlo děsně vtipné, že si o to ještě musím žádat, aby mi vrátili prachy :D no nic..

+ A JAKÉ BUDE VAŠE VYSVĚDČENÍ?

TUMBLR OF THE WEEK #016

26. june 2012 at 9:38 | *posted by KeT |  TUMBLR OF THE WEEK
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2x TÍLKO

25. june 2012 at 18:19 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
Tak ještě dnes jednou do té stejné rubriky, kdybych je dostala dřív, šoupla bych vám to sem dohromady s žabkami..
Mamina přijela po 17hod z práce - já polehávala, protože mě od včera bolí hlava a není mi moc dobře, a položila mi dvě tílka na peřinu. Tak jsem si říkala, že by byla tak hodná a koupila mi je - Né, mám je od její kolegyně. Je vidět, že nejsou úplně nové, ale absolutně né obnošené!
Ani nevím, co je to za značku :D abych se přiznala, neorientuju se v takových věcech.. Velikost je to L, ale když jsem si to oblékla, tak mi to ani nepřišlo, protože jsou obě elastická, tím pádem je to podle mě univerzální velikost.
Sranda je, že jsem si v nejbližších dnech chtěla alespoň minimálně dvě tílka koupit, ať mám v létě, co nosit.. a jelikož jsem dostala dvě skoro nová tílka, tak si můžu peníze dávat stranou na jiný věci, který zas budu potřebovat. Na těch tílkách se mi moc líbí ty "vroubky" - a i na postavě vypadají úžasně! Skvěle se mi hodí do šatníku :-)

SHOES

25. june 2012 at 14:36 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
KRÁSNÝ DEN VŠEM :-)
Dnes jsem si skočila do GATE koupit žabky na sluneční pláž (venkovní koupálko) - jelikož žabky, které jsem měla, tahám po zahradě, a tak se mi do města už fakt nehodí. Jsou úplně obyčejné, tomu taky odpovídala cena.. nechtěla jsem nic luxusního, jen nějaké, abych s nimi mohla přeběhnout do města a k vodě :-)
CENA: 48,-

Zároveň bych vám chtěla poděkovat za 5000 návštěv na tomto blogu :-) Na to, že mám blog od března, a návštěvnost poslední dobou není (VŮBEC NENÍ!) vysoká - tak je to opravdu nádherné číslo a já vám za to mockrát děkuji :) Přemýšlím, že pokud tento blog dosáhne 10 000 návštěv uspořádám zde nějakou soutěž o hodnotné ceny (kosmetika apod)

Rovnou bych tu chtěla připomenou facebookovou stránku tohoto blogu - ZDE - pokud ještě nejste fanouškem, můžete to ihned napravit :-)
Pokud máte další otázky, můžete se ptát přímo mě na formspring.me

TŘEŠNĚ

24. june 2012 at 12:20 | *posted by KeT |  ARTICLES
Konečně nám na zahradě krásně dozrály třešně, a proto jsem se rozhodla prolistovat knízkou 100 NEJ LÉČIVÝCH POTRAVIN, abych zjistila, k čemu jsou třešně vlastně dobré.
ŽIVINY
Vitamíny B3, B5, C, beta-karoten, biotin, kyselina listová, vápník, železo, hořčík, mangan, fosfor, draslík, selen, vláknina, sacharidy

Toto lahodné ovoce se v Čechách běžně pěstuje již od 12. století. V přírodním léčitelství byly a jsou třešně ceněny zejména pro své pročišťující schopnosti.
Třešně pomáhají omezovat některé enzymy, které způsobují záněty a mohou zabránit jistým druhům bolesti. Především mohou ulevit při dně - což je forma artridy, při níž se v kloubech usazují krystalky kyseliny močové a způsobují bolestivé záněty. Třešně prokazatelně snižují hladinu kyseliny močové a tím se omezuje i tvorba krystalků. Pomáhají i proti bolestem tělesných tkání - jako jsou svaly, šlachy a vazy. Mimo jiné prospívá kloubům a zdraví dýchacího a trávícího ústrojí, působí proti zánětům, posiluje krevní cévy a zpomaluje stárnutí pokožky. Třešně také podporují spánek.

Z knihy 100 NEJ LÉČIVÝCH POTRAVIN, poupravila KeT - PROSÍM, NEKOPÍRUJTE!

PHOTO ~ POMPEI + VESUV

23. june 2012 at 14:45 | *posted by KeT |  PHOTOGALLERY
Přidávám jednu fotku z Itálie, kterou jsem poprvé navštívila vloni (až :D) - navštívila jsem Pompeje, které jak asi víte, byly zničeny právě sopečnou erupcí před mnoha lety!
imagebam.com
© KeT

PARTY ~ TALLY WEiJL

22. june 2012 at 20:53 | *posted by KeT |  FASHION
Na facebookové stránce se objevil nový outfit na párty, musím říct, že mě zaujal - a tak ho dávám sem :-)

imagebam.com

+ JAK SE LÍBÍ VÁM?

PLAVÁNÍ

22. june 2012 at 17:45 | *posted by KeT |  HOW TO BE FIT
Zrovna jsem si přečetla článek tv.nova.cz - o tlustých lidech - a myslím si, že na to, jaká jsme malá prdelka (myslím, malý stát), tak umístit se na 28. místě je docela smutné. Já sama nejsem žádná držitelka správné životosprávy, ale přeci jenom mi není můj vzhled úplně volnej, a proto jsem se dneska vydala poprvé do nově otevřeného AQUA PARKU! :-)
Můj přítel je velice aktivní a dobrý ve sportu, a taky ho to baví (což se o mě říct nedá :D) - nakonec jsme se na dnešek domluvili, že si skočíme na plavečák, kterej nám ve městě celý předělávali (dělali z něj aqua park). Teď je to tam celé hezky přestavěné, tak jsme si zaplatili za 50,- hodinku a půl - v ceně byl vstup do bazénu (50 metrů) a do fitka. Takže jsme si něco přes půl hodiny hezky zacvičili v posilovně, a pak si šli zaplavat do bazénu.

Můžu říct, že jsem se po odchodu cítila jak vyměněný člověk. Nedělám totiž žádný sport, takže to bylo vážně super :-) V neděli a v úterý jdu zas :D :)