August 2012

FIRST GIVEAWAY!

31. august 2012 at 17:47 | *posted by KeT
ANO, JE TU SLIBOVANÁ GIVEAWAY NUMBER ONE! POUZE PRO BLOGERKY Z ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY!!!

Co je vaším úkolem?
1. Napsat komentář pod tento článek - na téma? Co si myslíš o tomto blogu? Jsi tu poprvé, nebo patříš mezi stálého návštěvníka? Napiš, co se ti tu líbí a co ne :-)
2. Dej like facebookové stránce tohoto blogu - ZDE (pokud máte důvody, pro které nelze tento krok splnit, tak to napište do komentářů :-))

A O CO SE SOUTĚŽÍ?
(dárek najdete v celém článku!)

JACKET AND SHOES

30. august 2012 at 17:45 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
Dnes jsme s mamkou měly lítání po městě, musela jsem jít zrušit jednu záležitost do Lišky, a pak jsme šly konečně založit mi účet, protože když chodím na brigádu, tak peníze chodí mámě a já se jich pak marně domáhám :( Samozřejmě jsme se cestou stavily do odborné literatury, kde mi moje drahá maminka pořídila učebnici na autoškolu, kterou jsme měli předtím dohromady (teď už s bývalým) přítelem, no a ještě atlas k maturitě :) Pak jsme také zaběhly do jednoho krámečku, kde jsem si pořídila úplně obyčejné kecky :)
No a fialovou bundičku už mám doma od minulého pondělí :-) Pořídila jsem jí v F&F, kde jsem se do ní naprosto zamilovala. Je bohužel totálně nefotogenická, ale když se oblékne na tělo, tak je naprosto slušivá :-)

CENY:
Bundička z F&F- 799,- (bohužel ve slevě nebyla a měli jen poslední 36 velikost, nemohla jsem otálet s nákupem :D)
Botky - 199,-

TUMBLR OF THE WEEK #025

29. august 2012 at 22:22 | *posted by KeT |  TUMBLR OF THE WEEK
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PIZZA

28. august 2012 at 19:21 | *posted by KeT |  HOW TO BE FIT
Trochu sranda, strčit pizzu do rubriky "HOW TO BE FIT", když po takové pizze asi moc fit nebudete! :D Každopádně, rozhodla jsem se to dát do této rubriky i z jiných důvodů - a to, že jednou za čas pizza nikoho nezabije! Ba naopak.. udělá vám i radost :D no ne? Já jsem na pizzu měla šílenou chuť, a když jsem tu svou krásku konečně dopekla v troubě, musela jsem jí vyfotit, abych se s ní mohla kochat po celou dobu, než zas zveřejním další články :P

+ JAKOU PIZZU MÁTE NEJRADĚJI? :-)

SUNDAY 26.08.2012 ~ BEAUTY WISHLIST

26. august 2012 at 15:46 | *posted by KeT |  MESSAGES
Fuj, dnešní pohled na kalendář mě úplně posadil zpátky do křesla! Chápete to?? Poslední týden volno. Pro mě tedy samozřejmě ne!! Já jdu vesele ještě celý týden do práce :/ Prázdniny utekly, že ani nevím jak. Přitom jsem vůbec nic neudělala, šílené! Raději o tom nebudeme dál mluvit, a povíme si něco jiného. Jelikož po měsíci na brigádě snad dostanu aspoň nějaký ten peníz (modlím se teda :D), tak už samozřejmě plánuji, co si koupit. Jedná se teda hlavně o kosmetiku, a jelikož se mi můj seznam začíná plnit a já ztrácím přehled o tom, co bych teda opravdu chtěla, rozhodla jsem si to sem zveřejnit, abych si to pak připomněla! Vy mi aspoň můžete dát nějaké typy a rady, pokud máte s některými výrobky zkušenosti :-) Samozřejmě sem nebudu teď dávat vše, protože řasenku si vyberu až na místě - tedy v drogérii :-)

1. OKURKOVÝ TONIK OD ZIAJA
Pro tento kup jsem se rozhodla už dávno. S touto značkou jsem naprosto spokojená, mám už doma po několikáté krém - recenzi na něj si můžete přečíst ZDE. A můžu říct, že přesně odpovídá mé pleti :-) Doufám, že proto budu stejně spokojená i s tonikem :-) Jeho cena se pohybuje kolem 60-70,-

2. ESSENCE MY SKIN - PLEŤOVÝ KRÉM S HROZNY A LIČI

Tento krém mě docela zaujal - je na normální, smíšenou až mastnou pleť a měl by pleť zmatnit :) To by se mi opravdu hodilo, jelikož pleť mám smíšenou. Jedinou nevýhodou je, že jsem se dočetla, že v ČR je blbě k sehnání. Už jsem ale napsala Essence, jestli ho v ČR seženu, tak jsem zvědavá, co se dozvím :-)

3. GARNIER PURE MATT-BRUSHER OIL CONTROL
O tomto výrobku jsem se dneska dočetla u POE, a velice mě zaujal. Měl by zabránit vzniku akné, měl by redukovat nedostatky pleti, zabránit tvorbě mazu a zjemnit pleť! No prostě.. hodil by se mi do sbírky k péči o pleť :-)

VYZDOB SI POKOJ S F&F

25. august 2012 at 18:52 | *posted by KeT |  INTERIOR AND DECORATION
Přemýšlela jsem nad tím, že se dlouho neobjevil článek do rubriky Interiér a dekorace - tak ho tu máme. Tentokrát vám představím několik zajímavých produktů od značky F&F, která nabízí mimo oblečení taky slušivé doplňky do domácnosti!

1. RÁMEČKY PATŘÍ DO KAŽDÉHO POKOJE!
imagebam.com
Rámeček sežene za 133,-

2. STYLOVÉ POVLEČENÍ PRO LEPŠÍ SPÁNEK

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Seženete za 359,-

3. POKRÝVKA I PRO PODLAHU :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Seženete za 419,-

4. DOLAĎ TO DOPLŇKY!
imagebam.com imagebam.com
Aroma lampa SET seženete za 170,-
Keramickou mističku seženete za 235,-

FRIDAY 24.08.2012 ~ I LOVE YOU, MOM

24. august 2012 at 17:18 | *posted by KeT |  MESSAGES
Nepíšu znova článek na téma týdne o mamině, ale dnešní článek bude také tak trochu o ní :D moje maminka je totiž opravdu vtipálek! Naši se rozhodli, že navštíví babi s dědou v Podkrkonoší (byla jsem tam s bráchou v červenci), no a protože já jsem v práci, tak pojedou jenom ve třech a mě nechají doma :D Když jsem ale přijela domů, na stole v pokojíčku mě čekal vzkaz, co všechno musím udělat a tak - ale jedna část mě opravdu hooodně rozesmála, že se o ni s vámi musím podělit :D
Nejvíc mě rozesmálo i to (můžeš ho složit) - to rovnou mohla napsat: A SLOŽ HO!!!! protože vidím, že kdybych ho nesložila, tak na mě bude v neděli naštvaná :DD

GALAXY STYLE

23. august 2012 at 20:16 | *posted by KeT |  INSPIRATION
Galaxy je dalším z hitů.. osobně se mi některé kousky fakt líbí, ale nejsem si jistá, jestli bych v tom byla schopná chodit po venku. Musela bych si to vyzkoušet a vidět to na sobě na vlastní oči :-)

TÉMA TÝDNE: MÁMA

22. august 2012 at 19:41 | *posted by KeT |  THEME OF THE WEEK
MÁMA.. svou maminku miluju. Je to ta nejlepší máma na světě!! Po celou dobu, co žiji, je tu pro mě, vždy mi se vším pomohla a stála při mě. Je tou nejlepší kamarádkou, nejlepší společnicí, rádkyní.. Mám jí nejradši ze všech.

Úplně je mi někdy líto, když jsem na ni hnusná. Jsem totiž dost náladový člověk a kolikrát na ni ošklivě vyjedu.. ale pak je mi to tak líto. Kolikrát si i nadávám, že jí neumím projevit více lásky. Neumím ji prostě tolik projevovat rodičům, i když je miluji nade vše. Kdybych se ke svým rodičům otočila zády, litovala bych toho celý život.

Maminko moje, byla jsi tu pro mě od narození, byla jsi mi jediným rodičem, když táta začal rozjíždět svou firmu a na mě a na bráchu neměl čas.. Vždycky jsi pro mě a pro něj udělala první poslední, a vím, že příjde chvíle, kdy ti to budu moc vrátit...

TUESDAY 21.08.2012

21. august 2012 at 20:03 | *posted by KeT |  MESSAGES
AHOJKY VŠEM,
to vám povím, dneska byl opravdu šílený den! Určitě jsem o tom už slyšeli nebo četli na internetu :D Tak si sedím v pohodičce v práci, makám jak fretka.. a najednou přiletí jedna paní (spolupracovnice) ať zavřeme okna, že nad Polabinama (část Pardubic) je velkej mrak. A druhá ženská se jí ptala: "Co? Jde sem bouřka?" :D - a ta první: "Ne, zas SEMTÍN!!" - jak jinak, poslední dobou straší obyvatele Pardubic až moc bych řekla. Za posledních pár let se už stalo několik podivností, jedna opravdu vážná, kdy při výbuchu dokonce zemřeli dva lidé (nevím jistě jestli byli dva), se stala docela nedávano!! Tentokrát do ovzduší uteklo jen pěkně velký množství něčeho jedovatýho (jo prostě, jsme tady otrávený už asi všichni!). Takže se nad Pardubicemi kroutil krásný oranžový mrak - bohužel jsem ho neviděla, když jsem vylezla z práce, tak bylo sice divně, ale už to nemělo podobu toho mraku :D Takže celý den dnes houkaly sirény, jezdily sanity a hasiči, rozhlasem neustále vyhlašovaly informace o tom, jak by lidé neměli větrat a raději zůstat doma. Dokonce se diskutovalo i o evakuaci některých částí Pardubic - ale k tomu naštěstí nedošlo. No je tohle normální den? :D