November 2012

FRIDAY 30.11.2012 ~ DEN PRVNÍ

30. november 2012 at 20:00 | *posted by KeT |  MESSAGES
1. den - Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.

MÁMA - Mám Tě ráda!
BRÁCHA - Jsi nejlepší brácha na světě!
TÁTA - Važ si víc toho, co máš.
BABIČKA - Jsem ráda, že jsi zdravá.
L. - Díky za podporu.
M. - My dvě jsme spolu skončily!!
T. - Odpouštím ti všechno, buď šťastný.
L. - Je mi líto, že se nebavíme.
E. - Nestresuj se pořád tolik!
BABIČKA 2 - Díky, babi.

FRIDAY 30.11.2012 ~ PROJEKT

30. november 2012 at 10:50 | *posted by KeT |  MESSAGES
No, možná je to dětinské, ale poslední dobou nevím co přidávat - zrovna dnes mě napadl úžasný nápad na téma.. ale je to prostě složité na vypracování, a měla bych na to čas pouze teď při nemoci.. tak se do toho ještě možná pustím, uvidíme :-)
Každopádně rozhodla jsem se zveřejnit sem PROJEKT - inspirovala jsem se u ANN ze stránky uknown-world.blog.cz - která se zas inspirovala u někoho jiného, no sami znáte ten koloběh :) Přišlo mi to jako docela zajímavý nápad, a tak se PROJEKT 20 DNÍ objeví i na ketfl.blog.cz :-)

A O ČEM PROJEKT 20 DNÍ VŮBEC JE?
1. den - Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
2. den - Dvacet faktů o mě.
3. den - Kde bych chtěla být za deset let a čeho dosáhnout.
4. den - Osm věcí nad kterými často přemýšlím.
5. den - Šest věcí, o kterých si přeju, aby se nikdy nestaly.
6. den - Pět kamarádů kteří pro mě hodně znamenají.
7. den - Co pro mě znamenají rodiče.
8. den - Čtyři věci, které bych chtěla umět.
9. den - Mé dětství.
10. den - V co věřím?
11. den - Jeden trapas.
12. den - Jsem se sebou spokojená? Pokud ne, co bych chtěla zlepšit.
13. den - Mí oblíbení blogeři.
14. den - Popiš svou první lásku a první polibek
15. den - Chvíle, kdy jsem se cítila nejspokojenější se svým životem.
16. den - Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala.
17. den - Jak důležité je podle mě vzdělání.
18. den - Jeden z mých oblíbených pořadů/seriálů.
19. den - Někdo, kdo mě fascinuje, a proč.
20. den - Můj současný vztah. (Jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single.)

První den se objeví na blogu odpoledne :-) Teď budu muset na otočku do školy, koupit lístky na ples, omluvit se třídní učitelce za nepřítomnost a napsat si test ze zeměpisu cestovního ruchu (no co, když už to budu mít při cestě.. tak si to napíšu :D). Teď ještě jedu na poštu, protože mi přišly penízky za prodané šatičky, a také výhra v GIVEAWAY od Mišulky.. Těším se na něj! :-)

PHOTO ~ LONDON

29. november 2012 at 15:02 | *posted by KeT |  PHOTOGALLERY
imagebam.com
Kvalita fotky je naprosto příšerná. Už je to přeci jen tak 6-7 let, co jsem byla v Londýně naposled.. a v té době jsem ještě bohužel nevlastnila svůj foťák. Měla jsem s sebou ohromný digitální fotoaparát svých rodičů, který vypadal jak krabice :D a samozřejmě se mi hned vybil.. takže jsem fotila mobilem. No fotka je taková, jaká je :D na ostatní se nedá ani podívat :D

IKEA ~ VONNÉ SVÍČKY

28. november 2012 at 10:47 | *posted by KeT |  INTERIOR AND DECORATION
Nevím jak vy, ale já miluji vonné svíčky! Zrovna v neděli jsem dostala jednu od bratra k svátku.. s vanilkou. Vanilkové svíce voní úplně luxusně :-) No, ale napadlo mě zde zveřejnit svícínky z Ikei, jelikož je doma taky máme.. a můžu říct, že jsou fakt dobré.
na stolku v obyváku máme přesně tuto červenou :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Samozřejmě, že svíčky jsou k dostání v různých barevných provedeních (viz zmenšené obrázky) a také s různými vůněmi:
•ČERVENÁ - lesní plody
•HNĚDÁ - jablka a skořice
•ZELENÁ - jablka
•BÍLÁ (PŘÍRODNÍ) - vanilka
•ORANŽOVÁ - vůně tropického ovoce
•RŮŽOVÁ - růže

A víte, co na nich potěší po vůni nejvíce? Přijatelná cena 29,- :-)

TUMBLR OF THE WEEK #035

27. november 2012 at 18:53 | *posted by KeT |  TUMBLR OF THE WEEK
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ELITE MODELS ~ PARIS BABY

27. november 2012 at 10:58 | *posted by KeT
Víte, že už jsem tu před nedávnem o vůních ELITE psala. Jelikož jsem s ní byla velice spokojená, ta Paříž mi voní opravdu moc, tak mi mamina k svátku pořídila další + deodorant.
Jsem opravdu spokojená, i deodorant voní úžasně.. akorát ho budu muset vyzkoušet, jak vydrží dlouho. Jsem teď nemocná, tak se stříkám tím starým, a výdrž tohoto jsem ještě nevyzkoušela. Budu vás ale informovat :-)

DIY ~ CUTE HOME KEYS

26. november 2012 at 11:38 | *posted by KeT |  DIY
Super nápad, jak si ozdobit klíče :-)
imagebam.com

SUNDAY 25.11.2012

25. november 2012 at 10:11 | *posted by KeT |  MESSAGES
Dobré ráno,
to počasí je fakt úžasné (taky je u vás tak vyblito?)!.. Dnes jsem si řekla, že vstanu dřív, protože se musím učit. Večer máme s bratrem zakoupené lístky do VIP Salónu na hokej (mělo by to být i s občerstvením, no není to fajn? :D) - brácha dostal totiž od strejdy dva lístky k narozeninám. Tak bere mě! Svou milou sestru. Je hodný, že?
Do učení se mi popravdě moc nechce, sedím u notebooku s kávou, do toho jím cookies, které jsem dostala od strejdy k svátku.. Nevím, jak mohli vědět, že je miluju - asi skvělá náhoda :-)

Včera jsem skoro celý den byla u babičky a myla jsem okna.. Chudák je nějaká nachřapaná (má nějakou chřipajznu) - no a hlavně bydlí ve čtvrtém patře v bytě 4+1 (to máte celkem 5 oken - jedno z toho balkon), takže by to chuděra sama už ani nezvládla. No tak jsem tam s ní s bráchou pobyla, umyli jsme jí ty okna.. Strejda nám za to dal nějaké prašule.. jako že za brigádu :D

Můžu říct, že na příští týden se opravdu netěším. Jestli jsem si myslela, že už minulý týden jsem toho měla dost, tak tenhle toho mám 2x tolik!! Už aby bylo po té maturitě, já věděla, že mě přijali někam na VŠ a už mít pokoj ode všeho!

SCHAUMA ~ BEZOPLACHOVÁ PÉČE NA VLASY

23. november 2012 at 14:20 | *posted by KeT |  RECENZE | REVIEW
Schauma bezoplachová péče - Regenerace & Péče - s bambuckým máslem a výtažkem z kokosu regeneruje suché a poškozené vlasy, které lze následně snadno rozčesat. Přípravek je určený pro každodenní péči o suché a poškozené vlasy.
Čím delší mám svoje vlasy, tím i péče o ně je náročnější. Už nestačí si vlasy pouze umýt, rozčesat a nechat být. Není to tak dávno, co mě začaly trápit suché konečky (docela sranda, protože ofina se mi třeba zas extrémně rychle mastí, jelikož mám jemné vlasy) - tak jsem hledala kůru, která by mi seděla! Aby mě zbavila suchých konečků a zároveň mi ještě víc nemastila zbytek hlavy. Minulý rok narozkám jsem koupila mámě sadu od Schaumy, a kromě šamponu (a nevím co všechno tam bylo) - tam byla i tato bezoplachová péče. Tak jsem jí jednou vyzkoušela, a docela se mě to zalíbilo, tak jsem si jí pořídila. Koupila jsem si jí někdy na začátku září, a ještě tam pořád mám, a to ji používám skoro každý den - takže vydrží dost dlouho :-)

No a teď k těm suchým konečkům. CO jsem vlastně za tu dobu používání zjistila?
Nemohu říct, že by teda suché konečky úplně napravil nebo roztřepené konečky, že by zmizely.. to ne! Ale mohu říct, že jsem poznala velký rozdíl, když si umeju vlasy a péči si nanesu a nebo, když si ji nenanesu. Když si ji nanesu, vlasy za prvé krásně voní (a to že je to cítit ráno i po celý den!!), za druhé jsou vlasy o dost jemnější, i konečky jsou o hodně lepší na dotek!
Řekla bych, že to není špatný přípravek, určitě je dobrý.. ale zas úplně zázračný a uzdravující není. Já bych si ho koupila určitě po druhé, protože mi vyhovuje, že je ve spreji, tím si ho můžete nanést přesně kam potřebujete.. a i když si ho nanesete na celou hlavu, tak nemastí.. Přitom vlasy krásně zjemní a jdou lehce rozčesat. Řekla bych, že špatná není ani cena.. určitě jde sehnat i za dost pěkné peníze. Já jsem si ho před těmi třemi měsíci koupila ve slevě.. ale už si nepamatuji přesnou částku :-)

DIY ~ COLORFUL HEART

22. november 2012 at 15:02 | *posted by KeT |  DIY
Docela zajímavé, že? :)
imagebam.com