VELETRH GAUDAMUS 2012 ~ BRNO

1. november 2012 at 17:20 | *posted by KeT |  MESSAGES
AHOJKY, včera jsem byla v tom Brně podívat se na veletrh GAUDAMUS, doufala jsem, že si třeba konečně vyberu nějakou VŠ, že mě něco zaujme. Mohu říct, že mě nezaujalo teda moc nic! Jsem pořád u těch stejných škol, jako jsem byla předtím, akorát jsem si přitáhla domů asi miliardu letáčků!!
Jela jsem s pár lidmi ze školy, v Pardubicích jsme si ještě pohodlně sedli, ti, co nastupovali v dalších zastávkách už to měli asi horší :D Nakonec v Brně vystoupilo šílený množství studentů, samozřejmě, že všichni jeli taky na Gaudamus!! Takže než jsme se dostali vůbec k tomu, abychom si koupili lístek na tramvaj, a než jela nějaká, do které bychom se všichni vešli, tak nám jich několik ujelo. O množství lidí, kteří čekali na vstupenku před veletržním areálem ani nemluvím :D Hrůza děs, miliony lidí snad.. V budově se pak nedalo téměř ani chodit, no to fakt nechcete. Člověk by si třeba rád vyslechl nějaké info o škole, ale přes to množství lidí jsem se nedozvěděla skoro nic, takže jsem si všude nabrala akorát letáky a bylo :D
O víkendu plánuji se v těch letáčkách pěkně prohrabat, abych si udělala trochu jasno, přidám sem taky nějaké fotografie :-)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Monnie | 4. november 2012 at 21:40 | React

Můžu tě uklidnit tím, že i když by ses na něco zeptala, stejně by ti, řekli, že to je na jejich webkách ať si to přečteš tam. :) Já nedostala odpověď na jedinou otázku :D Jen mě furt odkazovali na stránky :D A ty lidi mě tam taky točili :D A taky jsem dopadla stejně - furt "vybírám" ze stejných škol :D. A nějak si myslím, že to ani za těch 80kč nestálo :D.

2 KeT | Web | 5. november 2012 at 16:49 | React

[1]: Asi tak :DDD strašný!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement