December 2012

HAPPY NEW YEAR 2013

31. december 2012 at 14:53 | *posted by KeT |  MESSAGES
Zajímavé, jak rychle tento rok utekl - a než se nadějeme budeme tu mít nový rok. Rok 2013. Prvně bych se ale chtěla ohlédnout za svým rokem, za rokem 2012 a zrekapitulovat svůj život.
Tento rok přinesl do mého života spoustu štěstí, ale zároveň velké množství smutku. Celý první půlrok byl ve znamení spíše štěstí. Měla jsem přítele, škola na výbornou - poprvé jsem dosáhla stipendia, a byla jsem na sebe opravdu moc hrdá, že se mi to konečně podařilo. Na konci školního roku jsem si odnášela vysvědčení s průměrem 1.0
V červenci jsme se ale s přítele rozešli, spíše kvůli nedorozumění. No, velká láska skončila tak rychle, jako začala. Po dvou a půl letech. Abych se přiznala, ze začátku mě to tak nevzalo, spíš po tom. Tak měsíc dva po skončení našeho vztahu jsem se sesypala jako domeček s karet. Nejsem ten typ, co prořve celý dny, přejídá se u toho, a každej ho musí utěšovat. Já mám svojí ulitku, do které se uzavřu. Nikdo nic nepozná, jenom můj vnitřek pláče. A tím přichází mé slavné nechutenství, rozcupované nervy atd atd. Nezmiňovala jsem se o tom, ale moje drásající nervy měly velký dopadek na moje zdraví, před Vánoci mi zjistili špatnou moč, a po angíně, kterou jsem léčila přes týden, i špatnou krev. Takže musím znova na testy, a doufejme, že budu v pořádku. Tím končí můj rok. Prožila jsem krásné dny plné štěstí, ale také dny, které byly plny zoufalství - ale to je přece život.
A CO BYCH SI PŘÁLA DO NOVÉHO ROKU? Rozhodla jsem se vypsat něco jako předsevzetí, tak snad se mi něco vyplní!
• ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT, ZAČÍT JÍST ZDRAVĚJI A VÍCE SPORTOVAT - Tohle chci hlavně kvůli svému zdraví, protože ho mám docela bídné. Chci být plná energie, zdravá - prostě mít život takový, jaký správně má být!
• ZVLÁDNOUT MATURITU A PŘIJÍMAČKY NA VYSNĚNOU VŠ - Tak tohle je jasné, budu se snažit ze všech sil, abych dotáhla své snažení do konce. Chci být na sebe hrdá, chci aby moji rodiče byli pyšní, že mají takovou dceru.
• CHCI SE NAUČIT MEDITOVAT - už jsem tady o tom někde jednou psala, moc bych to chtěla umět :-)
• NAUČIT SE ZVLÁDAT VÍC VĚCÍ NAJEDNOU, ZAMĚŘIT SE NA KONÍČKY - Tohle začne platit asi až po maturitě, prvně se budu hlavně věnovat učení, ale pak se chci věnovat i svým koníčkům - cestování, focení, četba, cyklistika atd atd :-)
• ROK PLNÝ ŠTĚSTÍ - Chci se naučit zvládat těžké životní situace s úsměvem, nedrásat si kvůli tomu nervy. BE WILD, FREE AND HAPPY

Všem bych chtěla popřát hlavně mnoho zdraví do dalšího roku, protože je to to nejdůležitější, co máme. Ukazujme si víc lásky a přátelství, nebuďte závistiví a zlí. Život je přeci jen docela krátký na to aby člověk nenáviděl, ale dlouhý na to, aby miloval. Přeji VÁM ze srdce mnoho štěstí, úspěchů - ve škole, v lásce, v celém vašem životě i na blogu. Ať se vám vyplní vše, co si přejete :-)
Vaše Ketrin

DERMACOL ~ AROMA RITUAL FRESH WATERMELON

31. december 2012 at 10:55 | *posted by KeT |  BEAUTY: NEW IN
Tyto dva produkty od Dermacolu jsem dostala k Vánocům. Jedná se o melounové osvěžující tělové mléko a osvěžující sprchový gel. A musím poznanemat, že voní opravdu úžasně!
Jsem toho názoru, že sprchové gely i krémy jsou prostě dárky téměř vždy vyhovující. Já sama mám těchto produktů mnoho, ale prostě aspoň mě to nutí je používat. Moje pleť je velmi suchá, především pak paže a nohy, kde se mi vytváří i šupinky - teda hlavně na těch nohách, v oblasti, kde najdete holenní kost.
Melounovou kosmetiku mám velice ráda. Už předtím jsem si objedávala od Avonu celou melounovou sadu, kterou už mám téměř dopotřebovanou, tak teď mám další dva melounky do sbírky. Po vyzkoušení vám napíšu recenzi na oba dva výrobky :)

Mám na vás takovou prosbu. Pokud jste ochotni věnovat 2 minutky svého času, vyplňte prosím tento dotazník, je na téma o kosmetických boxech - LADYBOX, SENZABOX

ESSENCE ~ EYEBROW STYLISH SET

30. december 2012 at 16:17 | *posted by KeT |  ESSENCE COSMETICS
Přináším vám malého pomocníčka v líčení. Já si tento set koupila asi před rokem v Německu, a můžu říct, že ho občas ráda použiju. Jsem hnědovláska, takže i když je moje obočí tmavé, a docela dobře tvarované, stejně ho občas potřebuji malinko vylepšit. Díky tomuto setu vaše obočí může vypadat jako byste si ho právě nechali udělat v nějakém salónu :-)
Nevím však, jestli mohu doporučit hodně světlým typům nebo blondýnkám. Jak jsem psala, jsem hnědovláska a na svoje obočí používám ten světlejší odstín, a můžu říct, že kdyby tam byl trochu světlejší, tak by mě to teda opravdu nevadilo. Velkým plus však je, že obočí vám vydrží krásně celý den :-)

2x VEST & ACCESSORIES

30. december 2012 at 11:32 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
Jelikož nenosím skoro žádná normální trička, ale většinou jen samá tílka a na to nějakou další vrstvu, tak mi mamka koupila dva obyč tílka v F&F.
Jsou celkem kanárkově žluté - na fotce jsou dost vybledlé. Ach jo, to je tak, když musíte váš foťák neustále přenastavovat v závislosti kde fotíte - a i když tam nastavíte interiér (jak by taky ne, když člověk fotí v tmavém pokoji) - tak vám to stejně dělá, co chce :D Ať žije foťák cca 3-4 roky starej. No, jsem ale ráda, že vůbec fotí :D
ZAPOMNĚLA BYCH DODAT ŽE VYŠEL NA 42,- - BYL SLEVNĚN Z PŮVODNÍ CENY 140,-
Tenhle náramek jsem dostala k Vánocům. Sama jsem si ho vybrala - v dětském oddělení ve F&F (haha, no opravdu). Já vím, že už bych ve svém věku možná měla vybírat jiné doplňky, ale když mě ten náramek přišel tak roztomilej. Navíc je na gumě, takže se vejde i na mou ruku :D
No a tenhle zlatý řetízek z Promodu jsem dostala do své kamarádky k Vánocům. Zlaté doplňky moc nemám, protože jsem k nim nikdy neměla žádný cit - popravdě se mi zlaté doplňky ani nikdy moc nelíbily. Ale tak už mám i zlaté naušnice, tak co nemít i zlatý řetízek že? Na můj vkus je akorát děsně dlouhý, takže ho budu muset nějako omotávat - no nevím, co s tím vymyslím :-)

SATURDAY 29.12.2012 ~ DEN ŠESTNÁCTÝ

29. december 2012 at 20:19 | *posted by KeT |  MESSAGES
16. den - Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala.

Málem bych zapomněla na projekt - takže tu máme jakoby 16.den (nevadí, že už je to ve skutečnosti tak třicátý :D), a s ním velice zajímavé téma. Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala.
Vezmu to zkráceně, láká mě snad všechno kromě Afriky a Blízkého Východu. Asi nejraději bych však navštívila Austrálii a Nový Zéland a země na Skandinávském poloostrově. Co se týče stěhování, ráda bych si zkusila bydlet v Německu nebo v Anglii - tyhle země mě lákají asi nejvíc. Rozhodně mě moc neláká Amerika, jako všechny ostatní - zjistila jsem, že většina lidí má o Americe strašně zkreslené představy, protože si myslí, že v Americe je to přesně jako ve filmech. Co na tom, že jenom bohatí mají ty krásné domy, které vidíme ve filmech, ty krásná auta, neuvěřitelná zaměstnání a mohou si dovolit samé extrémně značkové hadry za xxxxx dolarů :-) Většina lidech v US bydlí v krabicových domech a jsou zadlužení až nad hlavu.. a to už do filmu skoro nikde nedají! No jo, jen někteří z nás jsou schopní otevřít oči, a vidět svět i jinak. No každopádně, tím jsem chtěla říct, že Amerika mě neláká na bydlení, ale ráda bych se tam podívala. Ty národní parky a některé přírodní zajímavosti, to je opravdu nádhera. Z měst mě asi nejvíce láká Atlanta.. :-)

SATURDAY 29.12.2012

29. december 2012 at 11:52 | *posted by KeT |  MESSAGES
Čauky :-)
Dnešní den jsem se rozhodla využít k přípravám k maturitě a přijímačkám na VŠ. Vytáhla jsem všechny svoje učebnice + včera nově zakoupenou angličtinu, abych s tím trochu hnula. Pořád si nějako neuvědomuji, že za pár měsíců maturuju, a čas se tak rychle krátí. Nechci to nechávat na poslední chvíli!
Vínová učebnice je na všeobecný přehled. Koupila jsem jí v létě ve slevě asi za 49,- v Levných knihách, a pak jsem zjistila, že ze všeobecného přehledu se nakonec maturovat nebude (Jupí!) - ale stejně jsem ráda, že jí doma mám, protože všeobecný přehled vyžadují na většině Vysokých škol, takže mi to snad bude aspoň k něčemu.
Prostřední učebnice je pro společnou část maturity z Českého jazyka a literatury. Na to se chci taky zaměřit. Člověk si říká, že snad češtinu musí udělat každý, ale ono je to někdy to nejtěžší!
A poslední učebnicí je včera zakoupená učebnice k přípravám na maturitu z angličtiny. Jsou tam vypsaná témátka, ke každému je pěkný dlouhý článek, aby každý viděl vzor, jak si to připravit + slovní zásoba a místečko na poznámky. Pokud by jste o ni měli zájem, sehnala jsem jí v knihkupectví Dobrovský za 129,-

PS: Děkuji za další 4 followers na bloglovin :-) Bohužel nejde zjistit, kdo si mě přidal, takže nevím, komu mohu dík směrovat.. Kdyby jste měli i vy zájem přidat si mě na bloglovin - tak klikněte na buttonku v menu :)

KETFL.BLOG.CZ ~ BLOGLOVIN

28. december 2012 at 21:12 | *posted by KeT |  MESSAGES
AHOJ KOČKY,
tak i můj blog se konečně dočkal bloglovinu :-) Takže prosím, kdo má zájem si mě může přidat - já si vás také ráda přidám!
Follow on Bloglovin
Klikněte na Eiffelovku nebo na buttonek v menu :-)

SWEATERS ~ F&F + ORSAY

28. december 2012 at 13:33 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
Abych se přiznala, svetry opravdu miluju. Dřív jsem nosívala pořád jen mikiny, a teď bych doma našla tak max. 2-3, které ani nenosím! K Vánocům jsem si proto přála nějaký ten svetr, a nakonec jsem dostala dva. Abych to upřesnila, sama jsem si je vybrala, protože mám tak pitomou postavu, že si všechno musím vyzkoušet.
Jako první jsem si vybrala ten fialový svetřík. Je to úplně stejný střih jako ten červený svetr z F&F, který jsem si koupila na začátku listopadu - ČLÁNEK JSTE MOHLI ČÍST ZDE. Jelikož ten červený svetr jsem si moc zamilovala, tak mi mamka (Ježíšek) koupila ten samý, akorát malinko jiný (jiná barva, stříbrné nitky, zip vzadu)
Druhý svetr jsem si vybrala náhodně v Orsay, protože máma sháněla nějaké oblečení - a narazily jsme na skvělý výprodej, a zrovna probíhala akce 1 svetr + 1 svetr za polovinu - takže škoda si ho nekoupit, že? :-)
Už dlouho jsem chtěla svetr takovéto barvy - tak už ho konečně mám :-) Oproti tomu druhému svetru je širší a kratší, takže pod něj budu muset nosit delší tílko. Na postavě vypadá však velmi dobře.

OKURKOVÝ PLEŤOVÝ TONIK ~ ZIAJA

27. december 2012 at 18:17 | *posted by KeT |  RECENZE | REVIEW
OKURKOVÝ TONIK PRO MASTNOU, SMÍŠENOU A NORMÁLNÍ PLEŤ (200 ml)

Pleť normální, mastná a smíšená.
Neobsahuje alkohol.
Obsahuje výtažek z okurky a provitamin B5.

Jemný, neobsahující alkohol, tonik je vhodný pro denní péči o obličej a krk. Obsahuje bohatý na minerální sole a organické složky výtažek z dužiny okurky a také provitamin B5(D-panthenol). Jemně a důkladně očišťuje pokožku a uzavírá rozšířené póry. Zklidňuje podrážděnou pokožku. Dokonale zvlhčuje, zpevňuje a lehce rozjasňuje pleť. Obnovuje její přirozenou úroveň pH a připravuje pro další ošetření.

K prvnímu výrobku od této značky jsem se dostala k okurkovému pleťovému krému, který mi doporučila moje kamarádka s podobnou pletí, jako mám já. Rozhodla jsem si ho teda koupit, a od té doby je to můj nejmilovanější krém - RECENZI NAJDETE ZDE! (mám snad už 4 po sobě a rozhodně ho nemíním měnit!!!)
Když mi došel tonik, přemýšlela jsem, jaký bych si měla koupit - a pak jsem v Tescu viděla okurkový tonik od Ziaja a měla jsem jasno. Když jsem tak spokojená s okurkovým krémem, mohla bych být spokojená i s tonikem. Tonik mi vždy seděl lépe než mléko, takže jsem po něm spokojeně sáhla. A můžu říct, že to byl dobrý kup! Já se tímto tonikem odličuji pouze ráno, protože večer se odličuji vlhčenými ubrousky. Po použítí toniku je pleť fakt nádherná na dotek, čisťoučká. Po odlíčení si nanesu na obličej ještě i okurkový krém - a až po nějaké chvíli make-up. Pleť je po této kombinaci fakt nádherná. Takže pokud máte mastnou, smíšenou nebo normální pleť, mohu vám tento produkt velice doporučit. Navíc i příjemně voní a neobsahuje alkohol. V oficiálním popisku si můžete přečíst, že obsahuje dužinu z okurky a provitamin B5. Jak jsem psala, používám ho jen večer každý den - a mám ho doma nějakou dobu a jsem v půlce balení, takže má i dlouhou výdrž. Samozřejmě záleží také na tom, kolik si ho nandáte na odličovací tampon, ale pravda je, že já mám radši, když je tam toho toniku víc :D Cenu vám teď již přesně neřeknu, ale v obchodech se pohybuje kolem 65,-

ELLE + DIÁŘ ~ LEDEN 2013

27. december 2012 at 11:21 | *posted by KeT |  ARTICLES
Ježíšek mi nenadělil jednu z nejpotřebnějších věcí, bez které prostě nedám ani ránu - a to je diář. Pamatuji si,když jsem přišla do prváku, tak jsem si říkala, že ho nebudu potřebovat, protože jsem si vždycky všechno pamatovala. Ale když jsem pak zapomínala na písemky a na úkoly, zjistila jsem, že hromady učení na střední se prostě nedají zapamatovat! Jelikož toho vždycky mám moc, tak mi máma kupuje ten velký, silný podnikatelský diář, který kupuje i tátovi. Letos jsem však chtěla zkusit něco užšího - protože ono se tahat furt s tím velkým, tlustým, to je docela síla :D
Nakonec jsem se rozhodla pro diář z Elle. Sice je černý, ale zas na mě působí tak nějak luxusně, nevím :D Líbí se mi, jak je uvnitř uspořádaný, je tam hodně místa na poznámky, i plánovač cest (tomu dávám fakt +, protože já takový cestovní typ). Trochu se děsím toho místečka k jednotlivým dnům, asi se nebudu moc tak roztahovat, jako tomu bylo v tom podnikatelském diáři. Další + je tužka! Snad jí budu používat a vyhnu se tak ošklivým škrtancům.
Tady jsem vám vyfotila diář zevnitř, aby jste viděli ten prostor na jednotlivé dny. Zrovna teď před maturitou to bude asi fuška to tam všechno vecpat, ale po maturitě tam budu mít místečka jak na letišti :D
Abych nezapoměla: Celý diář je doplněn i různými módními typy :-)