MONDAY 03.12.2012 ~ DEN ČTVRTÝ

3. december 2012 at 17:38 | *posted by KeT |  MESSAGES
4. den - Osm věcí nad kterými často přemýšlím.
8 věcí, nad kterými přemýšlím? No, tak pokusím se je vypsat.

1. ŽIVOT
Popravdě, přemýšlím nad ním dost často. Přemýšlím nad svým životem, co jsem udělala špatně, co jsem udělala správně, co bych měla dělat, a co bych dělat neměla.. Život je zvláštní, nemyslíte?

2. ŠKOLA
Hm, ať chci nebo nechci, škola je prostě důležitá.. a stejně tak rozhodování, zda jít na VŠ či ne, a jestli ano, tak na jakou. Jsou to prostě důležité otázky, kterými se člověk musí zaobírat.

3. BUDOUCNOST
Tak, má to asi to společné s životem i se školou, snad každý přemýšlí nad svou budoucností.

4. LÁSKA
Ano, je to sice už pár měsíců, co jsme se s přítelem rozešli, ale pořád v hlavě přemítám náš vztah. Jestli byl dobrý nebo špatný, co jsem dělala špatně, co dobře.. (možná to nejde posoudit, ale já ráda vidím problémy a věci, které jsem udělala). A samozřejmě nepřemýšlím jen o bývalém, protože jsem se smířila již s tím, že se k sobě nevrátíme, tak přemýšlím o své budoucí lásce, ta, která na mě teprve čeká :-)

5. VÁNOCE
Ano, teď před Vánocemi je jasné, že myslím i na ně! Chci svým blízkým koupit pěkné dárky, ze kterých budou mít radost, užít si je s rodiči, bráchou, babičkou i strejdou, kteří slaví Vánoce s námi. S maminkou vymýšlíme výzdobu.. budeme péct po dlouhé době zase nějaké cukroví. Je to hezké období, nemyslíte?

6. CESTOVÁNÍ
Možná si budete říkat, že jsem prdlá, ale pořád přemýšlím o tom, kam pojedu v létě na výlet :D

7. BRIGÁDA
Taky mi vrtá hlavou, že si musím prostě už najít brigádu!!

8. VĚCI, KTERÉ POTŘEBUJI (NEBO NEPOTŘEBUJI, ALE ČLOVĚKA ČÍNÍ ŠŤASTNÝM JE MÍT)
Prostě ráda přemýšlím nad světem, nad životem, nad lidmi.. ale taky jsem dívka a ráda přemýšlím, co si akutně potřebuji koupit. V hlavě si vymýšlím věci, které si musím pořídit - ať už se jedná o módu, kosmetiku.. nebo dokonce nábytek či dekorace, nebo dokonce elektronika :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jíťák | Web | 3. december 2012 at 19:39 | React

Myslím. Myslím, že Vánoce jsou krásný svátek, je nádherná ta atmosféra. Fakt jí mám strašně ráda. I když si myslím, že působím tak, že Vánoce mám ráda jen kvůli dárkům, tak to tak vůbec není. Jelikož neumím dávat své city najevo dostatečně dost, tak lidi kolem mě ani nevidí, že mám ráda to, jak se všechno připravuje, koledy, tu vůni Vánoc a celkově vše, co k tomu patří. Klid. To je to nejdůležitější :)

2 Appy | Web | 3. december 2012 at 20:59 | React

Se vším můžu souhlasit :D Já třeba přemýšlím taky nad tím, jaký by byl život kdyby :) Nebo si ve filmech představuji samu sebe jako hlavní roli a přemýšlím nad tím, jak by to asi vypadalo :D

3 Ms_Z → ♥ | Web | 4. december 2012 at 11:42 | React

Děkuji :) .. Já vím, pamatuju se, když si to psala :P Jestli jsi měla nejhorší komisaře z Pardubic a on tě pochválil, tak to si musela být šťastná jako blecha, alespoň já bych byla :D
Myslím, že v poslední době myslím na ty samé věci, co ty 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement