SATURDAY 01.12.2012 ~ DEN DRUHÝ

1. december 2012 at 16:07 | *posted by KeT |  MESSAGES
MÁME TU PRVNÍ PROSINEC, ZA DVACET DNÍ NAROZKY + KONEC SVĚTA :D - HÁ! A ZA 23. DNÍ VÁNOCE.
A TAKÉ TU MÁME DRUHÝ DEN PROJEKTU:
2. den - Dvacet faktů o mě.
No, abych se přiznala, ani nevím, čím začít. Co mě vlastně vystihuje? Vždycky jsem radši koumala druhé, než sebe..

1. FAKT - STŘELEC
Myslím, že pokud si přečtete o mém znamení, a znali by jste mě, tak zjistíte, že některé pasáže na mě přesně pasují. Asi svému znamení dělám správné jméno. Protože typické rysy tam jsou. Ale aby jste pochopili, tak jako střelec jsem náladová, bavičská, občas velice líná, ráda cestuji, neposedím dlouho na jednom místě, a podobně. Říká se, že Střelci jsou rádi ve společnosti. Pravda je to na půl, někdy mám ráda klid.

2. FAKT - NESNÁŠÍM KREV
A to doslova. Někdy se vyhnu teda stavům, že omdlívám, ale někdy k tomu nemám daleko. Když vidím krev, tak si musím lehnout, abych se doopravdy neskácela. No.. pravda je, že stačí, aby se o krvi někdo bavil.. Změknout mi nohy a ruce, a nemůžu se hýbat - nechápu tyto stavy :D

3. FAKT - MILUJU TĚSTOVINY
Snad na všechny způsoby. Neodolám lasagním, penne a podobně :-)

4. FAKT - VĚŘÍM NA MINULÉ ŽIVOTY
No, někdo si může myslet, že jsem blázen, ale fakt je ten, že svět by byl nespravedlivý, kdyby člověk žil jen jednou ne? Si vezměte, že některé miminko se již narodí mrtvé, nebo zemře při porodu - jiný stráví život jako hollywoodská star a neví co s penězi. Musí existovat spravedlnost :-)

5. FAKT - JSEM PERFEKCIONISTA, CO SE TÝČE ŠKOLY
Ano, je pravda, že všechny do školy musím mít pečlivě připravené a srovnané! Zmuchlané nebo počmárané sešity?? Největší tragédie!!!

6. FAKT - NEUMÍM SE VYJADŘOVAT, KDYŽ PŘÍJDE NA CITY
Tuto věc jsem zjistila teprve nedávno.. a to, že neumím říct, co cítím.

7. FAKT - BOJÍM SE SAHAT NA DĚTI
Na tohle jsem přišla taky nedávno, asi je to tím, že jsem na žádné dítě dlouho nesahala, žádné jsem nechovala. Strejdovi se v únoru narodil první syn a já si ho ještě ani jedenkrát nepochovala, protože se bojím!

8. FAKT - NESNÁŠÍM HLOUPOST
Ale né jenom u druhých, i na sobě! Když mi něco nejde, strašně mě to nervuje, připadám si úplně tupá a k ničemu. Když už jsem se zmíňila u FAKTU 5. o tom perfekcionismu, zapomněla jsem se zmínit, že když nedostanu ve škole jedničku, tak jsem z toho dobu špatná, protože mě to hrozně štve!! :D

9. FAKT - RÁDA POMÁHÁM
Fakt je ten, že raději pomáhám řešit životy jiným, než svůj vlastní. Když má problém nějaká má kamarádka, vím přesně, co by měla dělat, co by měla říct, nebo jak se zachovat.. ale jakmile dojde na můj život, nevím vůbec nic.

10. FAKT - MILUJU NĚMECKO
Když se mě lidi ptají: "Co na tom Německu vlastně miluješ? Dyť je to zem stejná jako naše, žerou neustále klobásy a uzeniny, který ty nejíš.. mluvěj odporným tvrdým jazykem.. Ta zem vlastně není vůbec hezká!!" Vždycky vrtím hlavou - Jak to mám vysvětlit? Pravda je taková, že když jedu do Německa, tak jsem šťastná. Nedovedu to jinak vysvětlit...
PS: Ten jejich jazyk mi připadá super!

11. FAKT - MILUJU JEDNODUCHÉ VĚCI
Týče se jak vybavení domů, tak módy. U mě v šatníku se stane jen velice ojediněle, že by moje tričko mělo popis nebo nějaký obrázek (možná jedině u triček na doma, který jsem si pořídila ještě na ZŠ :D)

12. FAKT - NEMÁM RÁDA DOMÁCÍ PRÁCE, ALE NESNÁŠÍM NEPOŘÁDEK
Docela zajímavá kombinace, co? Prostě.. nesnáším neustálý nějaký šmudlání prachu, vytírání, praní, žehlení, mytí nádobí.. ale na druhou stranu nesnáším nepořádek, takže to stejně dělám!

13. FAKT - NEMÁM SKORO ŽÁDNÉ KONÍČKY
Je to divný, ale je to tak. Jsem asi vadná.

14. FAKT - MÁLO PIJU
.. ale tak málo, že jednou asi umřu žízní!!

15. FAKT - NEUMÍM SI VÁŽIT VĚCÍ, KTERÉ MÁM
Příjde mi, že můj život byl vždycky úžasný - skvělé rodiče, hodný sourozenec, úspěchy ve škole, zdraví celkem v pořádku, milovaný přítel.. a nikdy jsem to nebrala jako něco, čeho bych si měla cenit.. Teď jsem o některé věci přišla, a vím, že jsem si jich měla cenit víc..

16. FAKT - MILUJI CESTOVÁNÍ
Je to tak vzrušující poznávat nová místa!

17. FAKT - PSANÍ
Ráda píšu, různé romantické příběhy a tak. Od svých 13-ti let jsem napsala už neskutečně mnoho příběhů. Většina z nich je zveřejněná na mých starých blozích.

18. FAKT - MEDITACE
I když mi to pořád nejde, přesto se snažím meditovat každý den!

19. FAKT - ZVÍŘE, KTERÉ JSEM VIDĚLA ZEMŘÍT NEBO MRTVÉ, NESTRČÍM DO PUSY
Celkově maso moc nemám ráda, natož, když naši třeba zabijí slepice, a pak máme k obědu výbornou slepičí polévku!! Nesnědla bych ji, ani kdybych žila z posledního :D

20. FAKT - JÁ JSEM JÁ
Je fakt, že jsem svá! Lidé se mění, já se také měním.. Jsou však vlastnosti, které člověk nezmění.. takže pořád budu ta náladová, cholerická, líná, sobecká, kamarádská, ukecaná ale zároveň tichá, přemýšlivá, upřímná, samostatná holka..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Appy | Web | 1. december 2012 at 20:02 | React

A co na tom Německu miluješ? :D já to mám podobně, ale tak jakoby se vším co není u nás. Jakmile jedu někam do zahraničí, cítím se jako jiný člověk, jako bych mohla najednou pořádně dýchat! :)) A s těmi životy.. Já to vidím tak, že až umřeme, narodíme se znovu. Možná to bereš stejně :)

2 miss VeЯůů~ | Web | 1. december 2012 at 20:11 | React

Přesně :D.Já to mam taky tak :).IKdyž nevím,asi bych si řetí už nekoupila :).

3 ~Sally | Web | 1. december 2012 at 21:25 | React

Já jsem taky střeleeec! a narozky mám už za 2 dnyy! *_* :)
Jinak v 1., 2. a 3. faktu s tebou souhlasím :)

4 Jíťák | Web | 1. december 2012 at 22:08 | React

Tyjo, baví mě to.
Zjistila jsem, že některé věci máme spolu stejné, je jich sice pár, ale něco tam je.
Zasekla jsem se na tom, že musíš mít vše perfektní ve škole. Je to tak i ve známkách nebo se to týká jen sešitů, papíru, učebnic atp? :)

5 petunijex | Web | 3. december 2012 at 22:36 | React

Taky jsem střelec a na mě taky charakteristika znamení pasuje, doslova! Docela mě to i fascinuje :)

6 Ms_Z → ♥ | Web | 4. december 2012 at 11:48 | React

Pobavil mě 14. fakt :D Divný je, že já taky piju strašně málo :D A jak si psala u pětky o zmuchlaných a počmáraných sešitech? Byla jsem na tom stejně!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement