January 2013

ESSENCE ~ FIX&MATTE + HIGHLIGHTER POWDER

31. january 2013 at 17:28 | *posted by KeT |  BEAUTY: NEW IN
Včera jsem opět navštívila Rossmann a hned jsem si musela odnést dva produkty od značky Essence. Transparentní pudr jsem chtěla už dlouho vyzkoušet, neměla jsem s ním však žádnou zkušenost až do té doby, než mě s ním nalíčila Petra na akci s Oriflame. Rozhodla jsem se, že si ho objednám, a když jsem ho viděla ve stojanu Essence za 29,90!!! - tak bylo rozhodnuto. Byl slevněn ze 100,- mám takový dojem. Dnes jsem se s ním poprvé líčila a můžu říct, že je super!
Bronzer jsem si koupila na doporučení jedné mé oblíbené blogerky, která úplně úžasně líčí :-) Všimla jsem si, že tento bronzer používá do svých kosmetických videí, a vždy vypadala naprosto božsky! Takže jsem se rozhodla, že ho zkusím. Ještě jsem ho nezkoušela na obličeji, ale zítra se na to chystám! Tak snad brzy čekejte recenze! :-)

GATE ~ SHORTS

30. january 2013 at 17:53 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
Ahojky holky, včera jsem se vypravila podívat po dlouhé době do GATU, a zase jsem si musela odnést jeden úlovek.
Tyhle úžasný kraťásky do pasu jsem si tam vybrala už před delší dobou, ale pořád jsem to odkládala, protože mi přišlo divné si kupovat v zimě kraťasy na léto - ale když se stojan s nimi začal pomalu vytrácet, tak jsem si řekla, že je ta pravá chvíle si je koupit, jinak už na mě nezbydou - a tak je mám doma :-) Musím říct, že mě trochu inspirují na léto zhubnout, abych do nich měla štíhlé nohy - přeci jen jsou do pasu a mají krátké nohavičky, takže jsou vidět celá stehna :D
Vyšly mě na 298,-

ORIFLAME ~ PROFESSIONAL DOUBLE-ENDED EYESHADOW BRUSH

29. january 2013 at 16:13 | *posted by KeT |  BEAUTY: NEW IN
Kamarádka dělá Oriflame, a tak jsem si od ní objednala tenhle nádherný štětec na oční stíny. Za úžasných 50,- Dneska mi ho předala, a nemůžu se na něj vynadívat. Je úplně jemňoučký!! Snad se s ním bude i tak krásně líčit :-)

SLUCHÁTKA ~ BEATS BY DR.DRE SOLO HD

27. january 2013 at 14:33 | *posted by KeT |  FASHION: NEW IN
Ahojky, zmiňovala jsem se tu, že jsem k Vánocům dostala tyto úžasný sluchátka - tak jsem se rozhodla vám na je nafotit :-)
Můžu říct, že jsou naprosto dokonalý. Nesundávám je z uší, když jsem na notebooku :D - a tak jsou na mě všichni naštvaný, že je neslyším! A hlavně jsou růžové ♥
Dostala jsem je od mamky/bráchy k Vánocům - brácha mi je objednal, máma zaplatila! Jedinou nevýhodou je, že když je mám na uších delší dobu - třeba koukám na film a pak ještě poslouchám hudbu, tak že trochu bolej uši, jak je máte přimáčknutý - ale tak dá se to přežít. Zas ten pocit z dobrého zvuku.. no stojí za to!! :-)

CALLMEKETRIN.BLOGSPOT.CZ

26. january 2013 at 15:17 | *posted by KeT

Dnes se mi poprvé podařilo trochu rozjet svůj nový web na blogspotu. Budu ráda, když se na něj aspoň podíváte :-)

www.callmeketrin.blogspot.cz


CALL ME KETRIN

24. january 2013 at 19:35 | *posted by KeT |  MESSAGES
Ahoj holky,
tak jsem to zkusila a založila jsem si blog na blogspotu. Ale nebojte, ještě se nestěhuju. Zkusila jsem na to zkoušku, a zatím se v tom absolutně nevyznám a nevím, jak se tam vytvářejí rubriky - jestli to vůbec jde :D Včera jsem tam po dlouhé útrapě nastavila design, ale jako fakt děs běs!
Zkouším jenom, jestli mě to tam chytne. Už dlouho jsem přemýšlela o tom, že bych zkusila něco jiného, než pořád blog. No, ale prostě blog.cz je opravdu jednoduchý a úžasně přehledný. Na blogspotu mám teda trochu problém.
Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli tam ty rubriky vůbec jdou nějako vytvořit? :D

ESSENCE ~ HUGS AND KISSES

23. january 2013 at 19:47 | *posted by KeT |  ESSENCE COSMETICS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ORIFLAME

22. january 2013 at 16:55 | *posted by KeT |  ARTICLES
Ahoj holky, už před pár dny jsem vám psala, že v pondělí jsem byla pozvaná na líčení s Oriflame. Bohužel jsem si však nevzala foťák, protože jsem si nebyla jistá, jestli by se hodilo, abych tam něco fotila - nevěděla jsem, ani kolik tam bude lidí, a jak to bude vypadat. No a samozřejmě jsem udělala chybu, protože to bylo naprosto senzační, tak mi kamarádka udělala pár fotek na mobilu, ale nevím, jaká to bude kvalita.
Moc holek tam nakonec nebylo, ale byla jsem radši, aspoň jsem se krásně dostala ke všem vzorkům parfémů, voňavek i krémů. Dokonce jsem šla jako první na líčení, který bylo naprosto úžasný. Dostala jsem taky tři vzorečky domů a několik katalogů. S holkama jsme se domluvily, že brzy uspořádáme školu líčení s Oriflame, tak tam si snad už foťák vezmu a vše vám zaznamenám :-)

SANGERHAUSEN ~ DEUTSCHLAND

20. january 2013 at 17:44 | *posted by KeT |  TRAVEL THE WORLD
Už přes měsíci jsem vám psala článek o německém městě Sangerhausen. V prvním ročníku na střední škole se mi naskytla příležitost vycestovat na měsíc do Německa na praxi. Můžu říct, že se mi to prvně zdálo jako dlouhá doba, ale mamka mě přemluvila, abych se přihlásila. Nikdy jsem toho nelitovala. Bylo to tam úžasné!! Článek o Sangerhausenu si můžete přečíst ZDE.
Při dnešním úklidu papírů jsem narazila na prospekty ze Sangerhausenu a jeho okolí + prospekty o hotelu, kde jsem měsíc bydlela. Jedná se o tří-hvězdičkový hotel ZUM LÖWEN, který najdete v části Sangerhausen - Oberröblingen.
imagebam.com imagebam.com
Celá praxe mě vyšla jen na měsíční kapesné, které jsem celé přivezla nazpět, protože jsem od města dostala asi 150€ na útratu - už si nejsem jistá, jestli to bylo přesně 150€, ale myslím, že jo :D
V Německu se na měsíc - když nemusíte kupovat jídlo a ubytování dá se 150€ vyjít jako v pohádce. Nakoupila jsem si spoustu oblečení a dárků pro rodinu i pro kamarádky :-)
Trochu mě přepadla nostalgie, když jsem otevřela prospekt a uvnitř jsem nalezla KATJA. Tak mi totiž říkávala paní Büdler, majitelka hotelu ZUM LÖWEN. Vždycky mi říkávala: "Katjo, že tady zůstaneš? My si tě tady necháme!" Myslím, že ve mě a kamarádce, co se mnou v hotelu měsíc bydlela, vidívala vnučky, kterých ona se bohužel nikdy nedočká. Svět je občas nespravedlivý.
Prvních pár dní v Německu jsme měli udělané takové různé hry a zábavy, abychom se naladily na Němčinu. Praktikantka s námi cvičila i lidské tělo a vznikl nám z toho tento fešák - HANS :D

YVES ROCHER ~ BEAUTY MASCARA

20. january 2013 at 12:56 | *posted by KeT |  RECENZE | REVIEW
Připravila jsem si pro vás další recenzi, tentokrát na řasenku, kterou jsem objevila v listopadovém LADYBOXU. Článek o Ladyboxu si můžete přečíst ZDE
Abych se přiznala, tato řasenka mě celkem zklamala. Čekala jsem od ní daleko víc. Už první věcí bylo, že jsem ve svém ladyboxu objevila HNĚDOU VARIANTU této řasenky. Což byla první věc, která mě trochu rozladila. Ale nakonec po vyzkoušení to není moc velký rozdíl oproti černé řasence. Další věcí je, že absolutně nezhušťuje řasy. Prostě když si ji aplikujete, tak máte řasy stejné jako předtím. Možná je máte malinko tmavší, ale hnědá řasenka zas nedělá takové zázraky. Takže pokud máte řidké řasy - tak tato řasenka vás vůbec nepotěší.
Co je ale plusem je, že řasenka řasy prodlužuje. Řekla bych, že celkem přijatelným způsobem. Aplikátor řasenky je celkem dobrý, a řasy opravdu prodlužuje. Bohužel, jak jsem psala vůbec nezhušťuje, takže řasy sice máte delší, ale třeba u mě to vypadá skoro jako bych si ty oči ani nenamalovala. Nanáším si jí teda jen o víkendu, když vím, že nikam nepůjdu, a potřebuju se mírně nalíčit pro lepší pocit, kdyby přijela třeba nějaká návštěva.
Tuto řasenku tedy mohu doporučit spíš těm dívkám, které preferují jemný styl líčení, nevýrazný. Těm, které mají své řasy husté a chtějí je spíš prodloužit, než dodat jim objem.